Merhaba Ziyaretçi , henüz üye değilseniz üye olunuz.

Kullanıcı Adı veya E-Mail :  
Kullanıcı Şifresi :  
 

Ganyanx | At Yarışı, Altılı Ganyan Tahmin ve Tüyo Sitesi, Türkiye'nin En İyi At Yarışı, Tüyo ve İstatistik Sitesi - Altılı Ganyan , Altılı Sonucu , Altılı tüyo , Yarış Sonucu , Puanlı Bülten , bomba tahminler , altılı yorumu , süpriz atlar , ganyancı , jokey , apranti , tjk

1.AYAK. Yarış nefesleri iyi olan ANAMUR(1), LADY POLITE(3) ve FAITFULL LADY(8) burada şans vereceğim isimlerdir. Form durumları da iyi olan kısraklar rakiplerinden bir adım öndedir.


2.AYAK. Dinyeper yavrusu TOSUNOĞLU(7) kumda istenilen patlamayı yapamadı. Grubunda tecrübeli fazla rakibi yok. İlk yarışında 3. lük elde ederken 5.20 ganyan ile mücadele etti. Daha sonra etkisiz bir yarış çıkarttı. Son yarışın ölçü almadığım kalite isim çime çıkıyor. Annesi Bed Time Story 'nin kardeşi; en iyi aygırlarımızdan biri olan Unaccounted For. Babadan Dinyeper. Çok güzel pedigrisi var. GR yarışlarında göreceğimiz bir potansiyele sahip Tosunoğlu yakınlarda kazanıp birincilik serisine başlayacak bir isim. Ben ilk çim yarışında tek işaretleyeceğim.


3.AYAK. Ankara Büyük Şehir Belediye Başkanlığı Koşusu 'nda 5 yaşındaki Midas Touch ve 6 yaşındaki Pasifika dışındaki bütün atlar 4 yaşlı. 1900 çimde 10 at mücadele verecek.


Form durumları iyi olan Pasifika ve Step By Step öncelike şans vereceğim isimlerdir.


*Pasifika(8) hem yaşça rakiplerinden büyük ve avantajlı hem de Ankara pistinde 5 yarışının ikisini kazanıp ikisinde 2. lik diğerinde de 4. lük elde etti. Burada kazanmaya en yakın olan isimdir.


*Step By Step(4) ise bu pistte geçen sene 5. ayda start almış ve GR3 yarışda 13.5 ganyan ile 2. oldu. O gün sürprizdi. Bu pistteki 2. startını kazanabilecek kapasitede bir isim.


Ankara pistinde bu mesafede iyi derecesi olan ULTRAMARINE(10) ve ALWAYS PRESIDENT(1) diğer avantajlı isimlerdir. Ultramarine 2100 çimde de rakiplerine oranla iyi bir derece çıkartmış bir isim.


4.AYAK. SEZAR(1) 'ın normal şartlarda bu grubu geçmesi lazım. Ankara 'daki son iki yarışını kazanmış bir isim. Ayhan KURŞUN 'un binmesi ayrı bir avantajı olacak. Tek dezavantajı ise kilosu olacak. Ancak rakiplerinden daha iyi durumda. Son 3 yarışını da farklı pistlerde koştu. Bundan etkilenmeyeceğini düşünüyorum ve kazanmasını bekliyorum.


5.AYAK. İlk yarışında 4. olan EXHAUSTED SOLDIER(1) ikinci startında biraz daha ön planda olacak isim. 1200 kumda 1.17 yapmış ve bu grupta çimde rahat kazanabilir. 1200 çimde 1.13 yapan MERVELLEUX(10) ve FROM THE SEA(3) burada tecrübeleri ve form durumları ile daha iyi bir derece çıkarbilirler. Mesafe kısalıyor ve rakiplerinden bir adım öndeler. Özellikle Merveilleux ilk startını KV8 Kızılay Koşusu 'nda koştu. Çok ciddi rakipleri arasında ilk startını aldı. Bu rakipleri ile kıyaslayamayız. Uygun rakipleri önünde ikinci startını kazanabilir. Geniş oynayan arkadaşlara SEN SALVADOR(5) ve THREE BUDIES(6) 'i öneriyorum.


(GÜNCELLEME: Çıkan atın yerine Sen Salvador ve Three Budies eklenmiştir. 13:35)


6.AYAK. Kum performansları rakiplerine oranla daha iyi ola ŞANKATAN(1), CANBAMKA(3) ve AĞAPOLAT(8) burada öncelikle önereceğim isimlerdir. Bu 3 ismi ayrım yapmadan kuponma ekliyorum. Geniş oynayan arkadaşlara SALKIMKIZ(6) ve IŞIKHAN(4) 'ı öneriyorum.


ALTILIM.

1.AYAK. 1,3,8

-

2.AYAK. 7 (Tosunoğlu)

-

3.AYAK. 8,4,10,1

-

4.AYAK. 1 (Sezar)

-
5.AYAK.
1,10,5,6

-

6.AYAK. 1,3,8 / 6,4

-

TUTAR. 7.2 TL

5'Lİ GANYAN İKRAMİYE : 1,761,76

bu yazi 2608 kez okundu| 5-10-2012 tarihinde eklendi